ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Ciekawe linki - a banner?
darkol
Jak w temacie: czy istnieje możliwość, aby w ciekawych linkach oprócz samego linka i krótkiego opisu, mozna było zamieścić tam też logo-banner danej strony? Bardzo mnie to ciekawi, macie może jakieś propozycje lub sugestie odnośnie tego wątku?
 
www.osman.livenet.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 14.05.2024 11:14:51
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
woymil
Też mam podobne pytanie. Czy ktoś mogłby nam pomoc??
Koordynator Podlaskiego Stowarzyszenia
Badaczy Zjawisk Niezwykłych
"Terra Incognita"

http://ti.org.pl
 
http://ti.org.pl
SebaZ
dziś (jak znajdę czas) bądź w weekend to zrobię.
Prosta rzecz.
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
darkol
No widzę, że po zapoczątkowaniu tego wątku w lutym... w koncu się cos ruszyło w tej materiiGrin. Seba to równy gość bez dwóch zdań !!! Trzymamy więc kciuki za twą inwencję twórczą i z wielką niecierpliwością czekamy na efekty !!!
 
www.osman.livenet.pl
SebaZ
do tego nie potrzebna jest specjalna inwencja twórcza.
Wystarczy miec pomysł i umiec wykorzystać to co się juz ma.

btw. mam dać możliwość wgrywania plików z banerem na serwer??, czy tylko dać mozliwość wstawienia linka do banerka??
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
zer0
Ja poproszę jeszcze, by linki były importowane z innego serwisu. Pojawia się pode "Podaj URL" i tam wpisujemy adres strony z linkami i one są w prosty sposób importowane. Wink

SebaZ: Ty jesteś wporzo koleś, więc napewno dasz redę! Grin


- ww.old
www.nlds-group.com - NLDS Group - Marketing & Promotion Agency
 
darkol
Mnie tam osobiście zależy na tym, aby móc do ciekawych linków z innymi stronami dodać banner tychże stron i tyle, ale jak będzie coś więcej to też dobrze.Grin
 
www.osman.livenet.pl
SebaZ
no i jak obiecałem tak zrobiłem.

OTO on

http://www.tekum....ead_id=126

ENYOY! Smile

- SebaZ
Edytowane przez SebaZ dnia 11.03.2005 18:58:31
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
darkol
No i jest GIT !!! Klawo jak cholera Egon !!! Gra i buczy !!! - no właśnie pobrałem to cudo i zapodałem to sobie na kopię mego Fusiona na dysku (local serwer) no i wszystko jest OK z tą poprawką na pierwszy rzut oka. Nie bawiłem się jeszcze tym bardziej, ale obrazek widać do linka, a tego było mi właśnie trzeba.

Seba jest Wielki, wielkie tks.
 
www.osman.livenet.pl
SebaZ
spoko.

a tak na marginesie chciałem dodać, że w ten sposób można dodać obrazki typu: bmp, jpg, gif, png. Te zrobione we flashu nie będą działać bo nie dałem takiej mozliwościWink
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl