ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion kontra inne CMS-y » Tylko o mFusion
 Drukuj temat
Dodanie rzadkich języków
pigmailon
Cześć,

pierwszy raz mam zapytanie na Forum, fakt większosć można znaleźć jak się poszpera, ale jednak przejrzałęm wszystkie 102 strony forum Przedszkole i tego co mnie trapi nie znalazłem. Na mFusion też nie było wprost napisane JAKIE języki mogą być do wyboru po zainstalowaniu mFusion. Bo nie chciałbym robić tej całej jak dla mnie laika skomplikowanej operacji upgradu PHP-fusion do mFusion po to by na koniec się dowiedzieć że to i tam w niczym mi nie pomoże jeśli chodzi o uruchomienie serwisu w wersjach rosyjskiej, ukraińskiej, francuskiej, koreańskiej, wietnamskiej, chińskiej i japońskiej. A Wietnamska i Koreańska w pierwszym rzędzie to jest pilne.

Zauważyłęm żę Admin Wooya przyznaje się do autorstwa mFusion, to może będę miał szczęście i on odpowie to napewno wie o tym wszystkoSmile

Z góry dziękuję

Jędrzej.
Edytowane przez Pieka dnia 16.07.2010 21:27:14
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 03.05.2024 23:02:17
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
jantom
No cóż... pewnie w przypadku części z nich, jak sobie nie zrobisz, to mieć nie będziesz.
 
http://jantom.info
pigmailon
to może tak, jakie są dostępne w werski wyjściowej, i na czym polega zrobienie sobie innegop języka, czy na skomplikowanym projektowaniu, czy też, mostępny plik wystarczy przerobić. i jeszcxze czy ta zamiana języka powoduje nabiezące tłumaczenie całej strony, artykułów, newsów etc?
 
Pieka
pigmailon napisał/a:
to może tak, jakie są dostępne w werski wyjściowej, i na czym polega zrobienie sobie innegop języka, czy na skomplikowanym projektowaniu, czy też, mostępny plik wystarczy przerobić. i jeszcxze czy ta zamiana języka powoduje nabiezące tłumaczenie całej strony, artykułów, newsów etc?


Mysle, ze najlepszym rozwiazaniem bedzie zainstalowanie MF na serwerze.
Poza tym wizyta na home page Wooyi rowniez bylaby pomocna, a przy okazji sciagniesz sobie paczke MF i sprawdzisz jakimi na dzien dzisiejszy dysponuje.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wooya
Na dzien dzisiejszy PELNY support ma polski, angielski i dunski oraz czesciowo niemiecki. Jesli chodzi o pozostale jezyki, to nalezy zobaczyc jakimi dysponuje PHP-Fusion i na podstawie polskiej lokalizacji porownac i pododawac brakujace linilki w plikach lokalizacyjnych.
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl