ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Vortal Komputerowy PC-Land
Rambolino
Chciałbym wszystkich użytkowników serdecznie zaprosić do mojego Vortalu Komputerowego http://PC-Land.pl. Ekipa pracuje nad dalszymi textami itp., ale stronka jest już gotowa do podglądania Smile. Szukam także grafika do współpracy. Wiadomości u mnie na gg 8800238.

Zapraszam do odwiedzania PC-Land.pl i do współpracy.
Pozdrawiam

Zapomniałem dodać że czekam na wszystkie komentarze, propozycje, uwagi itp. (nawet te złe)
Edytowane przez Rambolino dnia 08.01.2007 22:24:17
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.05.2024 14:39:13
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Wooya
Nawet przyjemnie tylko logo w mniejszych rozdzielczosciach niezbyt sie sprawuje Wink
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
Rambolino
Dziękuję za uwagę Smile
 
lepis
Całkiem fajnie, tylko szerokość dwóch paneli się zmieniła (zmiejsz ilośc znaków w nagłówku, Kontakt z super adminem i Ankieta dla Użytkowników).
 
Dagobah
Rambolino napisał/a:
Zapomniałem dodać że czekam na wszystkie komentarze, propozycje, uwagi itp. (nawet te złe)


Strona jest ładna, ale mam dwa drobne zastrzeżenia: Czemu data (powyżej loga) oraz wyszukiwarka (tylko na głównej stronie) jest w języku angielskim? Być może autor miał taki zamysł, jednakże ja nie lubię łączyć dwóch języków...

Ogólni strona ładna i przejrzysta.
 
Pieka
Dagobah napisał/a:
Rambolino napisał/a:
Zapomniałem dodać że czekam na wszystkie komentarze, propozycje, uwagi itp. (nawet te złe)


Strona jest ładna, ale mam dwa drobne zastrzeżenia: Czemu data (powyżej loga) oraz wyszukiwarka (tylko na głównej stronie) jest w języku angielskim? Być może autor miał taki zamysł, jednakże ja nie lubię łączyć dwóch języków...

Ogólni strona ładna i przejrzysta.


Kolega uzywa oryginalnego thema, wiec nie dziw sie.. Nawet header to standard Wink
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Ja powiem tak błąd jest w javasript wyłapuje go IE ale występuje we wszystkich przeglądarkach:
Radio, które będzie przylegało do PC-Land'u

użycie znaku specjalnego dla wyświetlania '
ten błąd w IE rozjeżdża panele-nie widać w innych ale javasript najaz na radio-brak reakcji-forum OK.
W IE strona wchodzi z kodowaniem windows 1250 i przez to brak polskich liter-być może błędne kodowanie-defoult wymusza ten błąd bo w meta tagach widzę iso 8859-2.
 
wlodekp.europa.pl
Rambolino
Używam Mozilli Firefox, ponieważ mam taki internet (do kitu), że IE nie otwiera stron i nie widzę rzeczy, które trzeba dostosować do IE. Strona się rozwija, szukam ludzi do współpracy (redaktorów, grafików itp.). Chcę też rozwinąć forum, lecz coś słabo mi idzie, ponieważ ludzie nie piszą. Strona działa oficjalnie od 1-go stycznia 2007 i osiągnęła już PR=3. Myślę że jest to duży sukces. PC-Landowi poświęcam bardzo dużo czasu do ulepszania itp., lecz nie zawsze mam czas, aby pisać, a moi redaktorzy szczerze mówiąc się ostatnio obijają.
 
m_i_n
Ja mam 2 uwagi:
- logo niezbyt pasuje do thema,
- znow to samo: 2 kolumny po bokach i srodkowa Wink moze za duzo stron fusionowych widzialem i teraz mam uczulenie,
 
http://www.bbproject.net
Riklaunim
- mało treści
- po do dajecie do pobrania Firefoksa pod Linuksa, skoro praktycznie każda dystrybucja ma odpowiedni pakiet ?
 
http://www.cms.rk.edu.pl
Lukiqq
Strona jest o tematyce bardzo podobnej do mojej Smile Szkoda tylko, że jest tak wolna... Ja bardzo nie lubię stron niedopracowanych, chociaż swoją stronę "dopieszczam" od paru ładnych miesięcy to i tak codziennie znajduję coś co można poprawić. Na Twojej stronie widać dużo błędów, w tym jeden spory, przez który strona się rozjeżdza Sad Wiem, że to nowa strona, dlatego nie widać tu prawie żadnych modyfikacji Fusiona czy oryginalnego thema. No nic, pozostaje mi życzyć Wam powodzenia w dalszym rozwoju Smile

EDIT:

Jedna rada, gdy robisz stronę internetową to testuj jej działanie pod różnymi przeglądarkami, np. IE, FF i Opera, wtedy będziesz miał pewność, że wszyscy zobaczą ją w takiej postaci, w jakiej Ty ją widzisz. Bo w tym momencie nawet nie wiesz, że masz uszkodzoną wersję Button Panela i pod Opera "pochłania" on Shoutboxa Wink
Edytowane przez Lukiqq dnia 26.05.2007 11:24:56
strzelec.png
itvortal.avx.pl - A taka sobie moja strona :]
Pomoc na GG wyłącznie dla nieco wtajemniczonych, podstawowe HowTo znajduje się na forum.
 
itvortal.avx.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
W tej chwili oglądam na IE7 1280/1024 19" ciekły nie ma wcześniejszych błędów javascript.
Serwer szybki-wprawdzie wchodze 8000/992 ale nie ma się czym podniecać bo to łącze efektywność widać dopiero przy obciążeniu i nie jest wykorzystywane-w pełni brak tak szybkich serwerów nadawczych
 
wlodekp.europa.pl
Gander
Jak zwykle, przedstawię znalezione błędy i przedstawię propozycje:

1) Walidator HTML znalazł 111 błędów
2) <!DOCTYPE powinno być pierwszym znacznikiem na stronie, a przed nim widziałem </html>. Style CSS i skrypty JavaScript powinny być załączane, lub przynajmniej powinny się znajdować w nagłówku. Jeśli to jest jedyna skórka na stronie, to można spokojnie to uporządkować.
3) Nic się nie wyświetla w panelu Page Rank
4) obrazkom w panelu kontakt dałbym styl: "vertical-align:middle", dla lepszego wyglądu.


Z powodu błędów z pkt 1 i 2 strona może być trudna do zindeksowania przez pajączki internetowe (np GoogleBot), a to przecież najważniejsze po dobrym wyglądzie i popularności strony!
 
gander.solutions
Rambolino
Header jest zmieniony, data i czas zmieniony na Polski, tabelki już się nie rozjeżdżają. Dziękuję wszystkim za swoje uwagi i czekam na dalsze uwagi te dobre i te złe.

Pozdrawiam
 
zezol
Poniedzialek 18th of Czerwiec 2007, 2:31:27 pm.

Czy Ty @Rambolino uważasz tą datę za 100% po Polsku? Wink Bo ja nie... Pfft
 
olek95
Cóż zobaczyłem po wejściu??

Ano taki widok:

images22.fotosik.pl/167/4268dd1da852a1b2m.jpg
 
http://www.galeria.olek95.avx.pl
Rambolino
olek95 napisał/a:
Cóż zobaczyłem po wejściu??

Ano taki widok:

images22.fotosik.pl/167/4268dd1da852a1b2m.jpg


Wiesz @olek95 moi koledzy nie mieli co robić i się bawili stronką (bo mieli dane) i wwalili plik że stronka jest zhackowana Smile Ale już jest wszystko w porządku i w normie.
 
olek95
Zauważyłem.

Koledzy super. Grin
 
http://www.galeria.olek95.avx.pl
Rambolino
Hehe no tak Wink Ale już dostali za swoje Wink

Prosze mi wyjaśnić, jaki to ma związek w tematem? - Milka

Edytowane przez Milka dnia 20.06.2007 11:28:02
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl