ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoZarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

To, co dobre, szybko się kończy - pożegnanie Szymona

Milka dnia 16 września 2008 21:00 · 7 komentarzy · 10488 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

Użytkownicy Chciałabym wszystkich poinformować, iż niedawno nasze szeregi opuścił szymon. Z powodu braku czasu, jak i natłoku różnorakich zajęć, zmuszony był podjąć taką, a nie inną decyzję.
Bardzo dziękujemy Szymku za wkład pracy i czas poświęcony Supportowi. Ponadto, życzymy Ci powodzenia w życiu zawodowym, a także prywatnym, codziennego uśmiechu na twarzy oraz wytrwałości w pokonywaniu problemów, które przynosi nam życie.

PHP-Fusion Core 7 - bardzo dobra recenzja już na starcie

Pieka dnia 22 sierpnia 2008 14:30 · 0 komentarzy · 10173 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

Oficjalne Mike Johnston na łamach CMSTester.com CMS Critic.com opublikował recenzję najnowszego wydania naszego CMS-a. W prezentowanym teście PHP-Fusion v7 uzyskał bardzo dobrą ocenę 8/10! Całość została oparta na własnych doświadczeniach autora oraz opiniach użytkowników wymienionego portalu, a więc stanowi miarodajne i rzeczywiste medium.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę: CMS Critic.com

Na jakie problemy natrafiacie bawiąc się z PHP-Fusionem? - podsumowanie ankiety

Milka dnia 15 sierpnia 2008 18:45 · Czytaj więcej · 0 komentarzy · 8704 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

Aktualności Czas w końcu podsumować ankietę, bo ostatnia trochę się przeterminowała. Pytaliśmy, co sprawia Wam największe problemy z naszym CMSem. Prawie 50% ankietowanych stwierdziło, że modyfikacje doprowadzają ich do bólu głowy. Najmniej, bo tylko 28 osób, ma problemy z zarządzaniem. Instalacja i aktualizacja z reguły nie przysparza Wam problemów. Bezstresowo żyją 92 osoby głosujące w ankiecie. Szczegółowe wyniki, jak zwykle, w rozszerzeniu newsa.
Tradycyjnie, zapraszam także do głosowania w nowej ankiecie na temat wyczekiwanego przez wszystkich PHP-Fusion v7.

Wyniki Fusionowych 'Mini' Wyborów 2008

Milka dnia 14 sierpnia 2008 18:00 · 21 komentarzy · 17501 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

Aktualności Witamy wszystkich Państwa na kolejnej gali podsumowującej Fusionowe 'Mini' Wybory 2008.
Z racji, iż za godzinę odbędzie się nieoficjalna gala u naszego Super Administratora Pieki, nie będziemy trzymać Państwa dłużej w niepewności i przedłużać tej części (zostawmy więcej sił na wieczór ;)).
Zapraszamy do kącika wyborczego w celu poznania zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Wszystkim serdecznie gratulujemy uzyskanych tytułów! Po nagrody bardzo proszę zgłaszać się do Milki.
Zapraszamy wszystkich za godzinę na część nieoficjalną. Proszę się nie dziwić, że nasz SA nic o tym nie wie - to ma być mała niespodzianka, więc cii ;) Mile widziane truskawki, sernik i cola!

Do zobaczenia na części nieoficjalnej.
Wasi zawsze wierni,
Grześ i Milka

PHP-Fusion Core 7 Edition Final

Wooya dnia 11 sierpnia 2008 17:49 · 20 komentarzy · 23771 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

Oficjalne @Digitanium: W imieniu DEV Team mam przyjemność ogłosić oficjalne wydanie PHP-Fusion Core 7 Edition. Po prawie ośmiu miesiącach ciężkiej pracy mamy nadzieję, że wersja v7 przenosi PHP-Fusion w następny etap ewolucji. Nowe możliwości zawierają polepszenie bezpieczeństwa, bardziej intuicyjny silnik skórek, modułowe bbcode i pola użytkownika oraz wiele więcej. Aby obejrzeć więcej szczegółów odsyłamy do strony z porównaniem możliwości v6 i v7.

v7 może zostać zainstalowane jako świeża instalacja, lub też zostać aktualizowane z wersji v6.01. Prosimy o przeczytanie załączonych plików README przed instalacją lub aktualizacją. Informujemy, że MODy, INFUSIONy i THEMEy z v6 są NIEKOMPATYBILNE z v7 - musicie albo zaktualizować, albo usunąć takowe PRZED aktualizacją do v7.

Mimo, że staraliśmy się usunąć wszystkie błędy zgłoszone w trakcie wydań RC, oczywiście mogą znaleźć się inne. Jeżeli myślisz, że znalazłeś błąd, który wymaga uwagi DEV Team, prosimy o zgłoszenie go poprzez nasz nowy system Roadmap / Bugtracker.

Przy tej okazji chciałbym podziękować wszystkim za ich zaangażowanie i ciężką pracę.

Pobierz: PHP-Fusion v7 Core PL [2.6Mb]
Pobierz: PHP-Fusion v7 Core PL UTF-8 [2.6Mb]

Bajeczka o niewinnym moderatorze zamienionym w admina

Milka dnia 03 sierpnia 2008 18:00 · Czytaj więcej · 19 komentarzy · 16765 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

Użytkownicy Dawno, dawno temu, za górami, za lasami, żył sobie Wróżek Bartuś. Młodzieniec był to niezwykły, choć z drugiej strony bardzo prosty. Lubił przygody, nocne spacery po lesie, mimo to, zawsze pozostawał wierny swojemu hobby - zbieraniu bananów, jednakże ile można zbierać banany? W końcu i tego miał dość, dlatego pewnego dnia odwiedził swojego wujka Wooyę, by zapytać go o drogę do magicznej krainy zwanej Polskim Zakątkiem PHP-Fusion. Wujek bez żadnych problemów wskazał Bartusiowi drogę, która prowadziła przez ciemne, mroczne puszcze oraz świetliste łąki pełne kwiatów. Po dotarciu do wytyczonego celu, miejsce to bardzo mu się spodobało, dlatego zapragnął zostać tam na dłużej...

Przedłużenie wyborów

Milka dnia 03 sierpnia 2008 14:30 · 3 komentarze · 8139 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

Aktualności W związku z małą frekwencją wyborczą oraz brakiem chętnych osób do podliczania głosów ogłaszamy, iż Fusionowe 'Mini' Wybory 2008 zostają przedłużone do dnia 13 sierpnia 2008 (włącznie).
Wyniki wyborów i wręczenie nagród nastąpi 14 sierpnia 2008 Przypominam także o regulaminie obowiązującym podczas głosowania.
Serdecznie zapraszam do wypełnienia obowiązku obywatelskiego!

Wiki - opisy zmian w skórkach dla v7 oraz informacje konkursowe

Wooya dnia 23 lipca 2008 19:30 · 1 komentarz · 9158 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

Oficjalne Dla tych, którzy widzą, że końcowy termin nadsyłania prac na konkurs skórek dla v7 zbliża się nieubłaganie. Odebraliśmy tylko kilka prac, więc ci, którzy nadal pracują nad swoimi skórkami niechaj nie zapominają o końcowym terminie nadsyłania prac. Wszelkie informacje dotyczące tworzenia skórek dla v7, dla tych, którzy nie znają jeszcze różnic między v6 a v7, można znaleźć na naszych stronach Wiki pod adresem http://wiki.php-fusion.co.uk/index.php?title=PHP-Fusion_7_Theming.

Jeżeli nie otrzymamy wystarczającej ilości zgłoszeń do konkursu, to być może przedłużymy końcowy termin nadsyłania prac o tydzień, lub o więcej, w zależności od innych warunków. Na dzień dzisiejszy końcowy termin nadsyłania prac pozostaje niezmieniony - dziękujemy tym, którzy już nadesłali swoje prace.

Pozdrawiam
Sheldon

AKTUALIZACJA: Kolejna notka. Wszystkie NSS powinny być w stałym kontakcie ze mną, lub Digim w trybie niezwłocznym.

Konkurs na najlepszą stronę WWW - wyniki!

Milka dnia 23 lipca 2008 17:30 · Czytaj więcej · 15 komentarzy · 16504 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

Aktualności Witamy Państwa na pierwszej w historii Supportu gali podsumowującej debiutancki konkurs na najlepszą stronę WWW opartą o PHP-Fusion, który zorganizowany został przez Polski Oficjalny Support PHP-Fusion!

W imieniu całej Administracji Supportu, a w szczególności własnym, mamy przyjemność przedstawić Państwu oficjalne wyniki konkursu. Jednakże, by zachować tradycję prezenterów, potrzymamy Państwa jeszcze odrobinę w niepewności...

Na wstępnie chcielibyśmy podziękować wszystkim Użytkownikom za oddane głosy! Nie skłamiemy jeśli powiemy, że to było to największe tego typu przedsięwzięcie organizowane przez nas do tej pory. Łącznie oddaliście ponad 4 tysiące głosów! Niestety, 151 głosów musiało zostać unieważnionych z powodu złamania regulaminu. Mimo wszystko, daje to i tak rewelacyjną liczbę 3856 ważnych głosów! Bawiąc się odrobinę w matematyka, można w prosty sposób obliczyć średnią ilość głosów oddanych w ciągu jednego dnia. Dokładnie jest to 128,3(3) głosów (zarówno pozytywnych, jak i negatywnych). Przyjmując, że jeden Użytkownik oddał jednorazowo oba głosy, daje to nam średnio 64-65 Użytkowników głosujących każdego dnia. Nie sądzicie, że te liczby imponują?

A teraz, czas i pora na żenujący dowcip prezentera... No dobra, żartowaliśmy ;-)
Przejdźmy do najważniejszego momentu dzisiejszej uroczystości - ogłoszenia oficjalnych wyników! Aby tradycji stało się zadość, rozpoczniemy od ostatniego miejsca na podium.

Miejsce trzecie z ilością 129 głosów pozytywnych i 124 głosów negatywnych zdobyła witryna Gucia, Games House.
Miejsce drugie z ilością 215 głosów pozytywnych i 201 głosów negatywnych przypadła dla strony Lukiqq IT Vortal.
Miejsce pierwsze z ilością 817 głosów pozytywnych i 411 głosów negatywnych uzyskuje Portal Nauczycielki Przedszkola, Marzanny 'decymki' Mazurek, keruzam.com.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Zwycięzców prosimy o kontakt z naszym SA, Pieką w calu uzgodnienia sposobu przekazania nagród. Resztę uczestników konkursu zapraszamy po programie do zobaczenia całej listy z wynikami oraz odebrania nagród pocieszenia.

Dziękujemy za uwagę,
Wasi Grześ i Milka

Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl