ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,349
Najnowszy użytkownik: BlackRosse

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoZarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

MajsterBieda
28.02.2021 00:54:28
No wesołe wesołe! Grin Grin

hoopak
24.02.2021 19:43:03
Wesołe jest życie staruszka Grin

piterus
14.02.2021 22:31:41
@JazOOn Wcale nie był prostszy... Po prostu byliśmy bardziej plastyczni... Teraz reumatyzm przeszkadza... Pfft

JazOOn
14.02.2021 21:11:09
Kiedyś internet był prostszy...

piterus
28.01.2021 17:17:39
Trzeba... Niech zwierzaki przez chwile mają trochę wytchnienia... Pfft

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

PHP-Fusion v7.00.07

jantom dnia 12 styczeń 2010 18:55 · 15 komentarzy · 21435 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

Aktualności Pojawiła się nowa wersja PHP-Fusion, oznaczona numerem 7.00.07. Jej zadaniem jest usunięcie zauważonych błędów, w tym tych spowodowanych poprzednią aktualizacją. Pozbyto się również błędu "roku 2010" - od teraz można planować newsy na dalsze lata.

Pliki do pobrania:

Aukcja dla WOŚP! Wspomóżmy chore dzieci w walce z rakiem!

Pieka dnia 09 grudzień 2009 19:30 · Czytaj więcej · 13 komentarze · 18663 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

Informacje

10 stycznia 2010 roku rusza już XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Jak zdążyliście pewnie zauważyć, od kilku dni widoczny jest na naszej stronie banner Fundacji Jurka Owsiaka, jednakże to nie wszystko, co zaplanowaliśmy z tej okazji...

Jako Support postanowiliśmy także wystawić Aukcję Allegro, której przedmiotem jest 100 000 wyświetleń bannera na naszej stronie. Aukcja ma na celu pomóc WOŚP w zebraniu jak największej kwoty na WCZESNE WYKRYWANIE NOWOTWORÓW U DZIECI.

Aukcja PHP-Fusion PL dla WOŚP 2010!

Liczymy również na Was, Drodzy Użytkownicy!
Jeśli chcecie nam pomóc w wylicytowaniu jak najwyższej kwoty na rzecz WOŚP, to możecie zrobić to wstawiając na swoich stronach nasz banner aukcji, którego kod znajdziecie w części rozszerzonej newsa.

PHP-Fusion v7.00.06

jantom dnia 01 grudzień 2009 10:55 · Czytaj więcej · 12 komentarze · 17089 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

Aktualności Pojawiła się nowa wersja PHP-Fusion v7. Znajdziemy w niej poprawki zgłoszonych przez użytkowników błędów oraz usprawnienia związane ze zmianami wprowadzonymi w PHP 5.3. W Laboratorium MOD-ułów znajdziecie zaktualizowane paczki dla kodowania ISO oraz UTF-8, uzupełnione o polskie pliki językowe.

Pliki do pobrania:

PHP-Fusion v6.01.19 - aktualizacja dla PHP-Fusion v6.01.18

jantom dnia 28 listopad 2009 21:00 · 5 komentarzy · 13089 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

Bezpieczeństwo DevTeam opublikował łatkę zabezpieczającą przed poważną luką umożliwiającą wstrzyknięcie kodu MySQL w ostatniej wersji PHP-Fusion v6. PHP-Fusion v7 jest lepiej zabezpieczone i niniejszy błąd go nie dotyczy. Nowa paczka zawiera już poprawione pliki, o potrzebnych zmianach można przeczytać na Głównym Supporcie, jak i też zapoznać się z ostatnimi zmianami na SVN (rewizja 1420).

Aktualizacja jak zwykle polega na wgraniu rozpakowanego archiwum do katalogu, w którym trzymamy PHP-Fusion, a następnie na przejściu do Panelu administracyjnego -->Zarządzania stroną --> Aktualizacja oraz postępowaniu zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

PHP-Fusion v6 nie jest już rozwijane i proponujemy wszystkim korzystającym z PHP-Fusion v6 aktualizację do jego najnowszej wersji m.in. z powodu lepszych zabezpieczeń oraz dodatkowych elementów.

Pliki do pobrania:

Aktualizacja (29 XI 2009): Do pełnej paczki wkradł się błąd, w wyniku którego była dostarczona stara wersja pliku member_poll_panel.php. Wszystkie osoby, które ją pobrały, prosimy o wgranie na serwer zawartości paczki aktualizacyjnej.

5 lat Supportu - odrobina historii okraszona statystykami

Pieka dnia 16 lipiec 2009 23:27 · Czytaj więcej · 24 komentarze · 24942 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

Aktualności Czas leci, o tym każdy z nas przekonuje się wcześniej badź później. To fakt, którego nie da się zmienić. W dniu dzisiejszym, stanowiącym zwieńczenie pięcioletniego okresu istnienia naszego Supportu jest to szczególnie widoczne, tym bardziej w świetle przytoczonych w dalszej części newsa opowiadań dawnej i obecnej administracji, które zebrał dla nas wszystkich jantom oraz statystyk, będących owocem pracy Milki. Wszystkich Was zapraszam do przeczytania całości przygotowanego materiału. Mam nadzieję, że Wam również udzieli się refleksyjny i co by nie mówiąc również świąteczny nastrój.

PHP-Fusion Design Team

jantom dnia 09 lipiec 2009 10:52 · Czytaj więcej · 8 komentarzy · 14530 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

Oficjalne Starefossen: Zespół zarządzający PHP-Fusion (PHP-Fusion Management Team) podjął decyzję o próbie odtworzenia Design Teamu (zespołu projektantów). W związku z tym, poszukujemy ludzi zaznajomionych z PHP-Fusion i jego wyglądem. Potrzebujemy osób z umiejętnościami projektowania, rysowania, tworzenia skórek, pisania kodu PHP oraz marketingowców. Jeśli masz umiejętności w przynajmniej jednym z wymienionych obszarów i chcesz współtworzyć przyszłość PHP-Fusion, przeczytaj dalszą część newsa.

Małe przemeblowanie w Ekipie - nowy moderator

Milka dnia 07 lipiec 2009 20:30 · 11 komentarzy · 18793 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

Użytkownicy Wakacje - czas urlopów, wypoczynku, błogiego lenistwa, opalania się, kąpieli, a także odrobiny szaleństwa. Mimo to, wśród społeczności Supportu są i tacy, którzy wolą część swojego wolnego czasu przeznaczyć na pomaganie i pilnowanie użytkowników na naszym forum.
Pragnę wszystkim oficjalnie ogłosić, iż w dniu dzisiejszym do grona moderatorów dołączył zezol.
Gratulujemy koledze awansu! Mamy nadzieję, że dobrze będzie nam się współpracowało. Zezol, życzymy Ci wytrwania okresu próbnego i zostania z nami jak najdłużej po tej drugiej stronie lustra.
Chciałabym także zdementować krążące po Supporcie plotki, iż każdy w Ekipie musi lubić colę - zezol jest idealnym przykładem tego, że tak nie jest ;)

Aktualizacja regulaminu

jantom dnia 06 maj 2009 22:02 · 1 komentarz · 11552 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

Informacje Dzisiaj zaktualizowaliśmy regulamin obowiązujący na Polskim Oficjalnym Supporcie PHP-Fusion. Zmiany są bardziej kosmetyczne niż rewolucyjne, jednakże taki też był ich cel.
Dotyczą one następujących elementów:

  • Nazewnictwa tematów
    Do regulaminu dołączyliśmy również listę dodatkowych zasad nazewnictwa tematów obowiązujących w niektórych działach, które dla części z Was są już od dawna znane.
  • Podpisów (sygnatur)
    Od teraz punktem odniesienia długości i ilości linii w sygnaturze będzie podstrona z waszymi profilami.

Nowo zarejestrowanych użytkowników powyższe zmiany obowiązują od teraz, dla pozostałych wyznaczamy dwutygodniowy okres przejściowy.

Ekipa Polskiego Oficjalnego Supportu PHP-Fusion

Przerwa w działaniu Supportu i stron związanych

Pieka dnia 17 kwiecień 2009 19:50 · 0 komentarzy · 10559 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

Aktualności W najbliższym czasie będzie miała miejsce kilkugodzinna przerwa w działaniu naszego serwera, a co za tym, również stron znajdujących się na nim. Jest to związane z pracami konserwacyjnymi, mającymi zwiększyć komfort korzystania z naszych stron.


Aktualizacja:
W związku ze zmianą serwera dedykowanego zmuszeni byliśmy do zmiany konfiguracji domen. Spowoduje to utrudnienia w dostępie do wszystkich witryn utrzymywanych na naszym serwerze. Czym będzie się to objawiać? Jedni zobaczą jeszcze komunikat o pracach konserwacyjnych pochodzący z witryny na starym serwerze zaś inni uzyskają już dostęp do aktualnej witryny.
Mamy nadzieję, że zmiany te przełożą się na poprawę komfortu korzystania z wszystkich naszych stron :)

Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl