ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,288
Najnowszy użytkownik: Grubasek89

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoZarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Pieka
27.02.2019 20:55:25
Coś koło Grin

piterus
27.02.2019 20:34:21
Przemku, czyżbyś chciał rozbić tratwę z żółwi morskich? Pfft

Pieka
27.02.2019 12:04:39
No, mi to nawet włosy na plecach się wyprostowały Pfft

krystian1988
27.02.2019 11:43:22
Nie wiem czemu ale nawet motyw zjaśniał po przenosinach Grin zwróciliście uwagę? Grin

khaman
27.02.2019 11:06:46
Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting Hekko.pl

Nawigacja

Artykuły: Tylko o PHP-Fusion v6

Błyskawiczna Instalacja PHP-Fusion
Jeśli męczy cię wysyłanie wszystkich plików pojedynczych, nie chcesz marnować na to czasu, przygotowałem dla Ciebie artykuł który pomoże Ci w tym problemie.

Formatowanie linków w panelu nawigacji.
W PHP-Fusion nie jest domyślnie możliwe formatowanie linków, nad czym wielu zapewne ubolewa. W poniższym krótkim artykule, przedstawiam sposób, w jaki można to osiągnąć w krótkim czasie, przy pomocy bbcode. Zapraszam do lektury.

HOW TO: THEME
Zagadnienie tworzenia themów do php-fusion jest dla Ciebie czarną magią? Po przeczytaniu tego artykułu powinno się to zmienić.

Jak pisać bezpieczne MOD'y i INFUSION'y
Krótki instruktarz dla bardziej twórczych ;)

Jak pisać wtyczki?
W systemie php-fusion wtyczki noszą nazwę infusions. Są to moduły rozszerzające funkcjonalność podstawowego pakietu. W php-fusion dostępne są 3 typy wtyczek: zwykłe, zawierające panel i panele. Te zawierające panel mogą wyświetlać efekty swego działania w panelach bocznych. Żeby napisać wtyczkę dobrze jest się zaopatrzyć w pakiet SDK (Software Development Kit). Oczywiście w przypadku wtyczek-paneli nie jest to konieczne...

Kategorie artykułów w panelu.
Jeżeli chcemy przedstawić na stronie głównej naszego portalu listę kategorii artykułów, to nie ma w tym żadnego problemu - wszystko odnosi się do dodania kolejnego panelu. O tym jakiej treści kod musimy w nim umieścić przeczytacie w dalszej części artykułu. Zapraszam do lektury.

Kurs PHP-Fusion v6.01.xx - Podstawowe pojęcia + instalacja
W tym fragmencie kursu zapoznasz się z podstawowymi pojęciami dotyczącymi PHP-Fusion oraz z samym procesem jego instalacji.

Kurs PHP-Fusion v6.01.xx - Wtyczki(Infusions) + Moderacja + TinyMCE
W tej części zajmiemy się ostatnią częścią Panelu Administracyjnego - Wtyczkami (Infusions) oraz dowiemy się jak moderować forum. Na koniec kilka słów o TinyMCE.

Kurs PHP-Fusion v6.01.xx - Zarządzanie Stroną
Kilka słów o Zarządzaniu Stroną.

Kurs PHP-Fusion v6.01.xx - Zarządzanie Treścią
W tej części postaram się przedstawić pierwszy element wchodzący w skład Panelu Administracyjnego - Zarządzania Treścią.

Kurs PHP-Fusion v6.01.xx - Zarządzanie Użytkownikami
Przejdziemy teraz do kolejnej części PA - Zarządzania użytkownikami.

Lista wszystkich artykułów w panelu.
Na dodanie panelu na naszej stronie wyświetlającego listę wszystkich artykułów, wystarczy nam minutka. O tym jak to zrobić, dowiemy się z poniższego artykułu. Zapraszam do lektury.

Najnowsze tematy z IPB.
Na większości portali posiadających forum, na stronie głównej wyświetlane są najnowsze tematy z forum. O tym jak to zrobić z IPB dowiemy się, czytając ten artykuł. Zapraszam do lektury.

Najnowsze tematy z phpBB.
Na większości portali posiadających forum, na stronie głównej wyświetlane są najnowsze tematy z forum. W bardzo prosty sposób można osiągnąć taki efekt korzystając z forum phpbb lub phpbb by przemo. O tym jak to zrobić dowiemy się, czytając ten artykuł. Zapraszam do lektury.

Ostatnio aktywne tematy z IPB.
Na większości portali posiadających forum, na stronie głównej wyświetlane są tematy z forum posortowane według najnowszych postów. W bardzo prosty sposób można osiągnąć taki efekt korzystająć z forum IPB. O tym jak to zrobić dowiemy się, czytając ten artykuł. Zapraszam do lektury.
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl