ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoZarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Powrót PHP-Fusion już jutro!

Shaolin dnia 02 czerwca 2005 22:13 · 1 komentarz · 6517 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

@Digitanium: Jutro, po pięciu tygodniach nieobecności, PHP-Fusion powróci! Wersja 6 oznacza dla mnie właściwie zaczęcie od nowa i możliwość naprawienia lub modernizacji wielu procedur. Nowe PHP-Fusion jest stabilniejsze, bezpieczniejsze, lepiej przygotowane i przede wszystkim wciąż ma prosty w obsłudze, przyjazny użytkownikowi interface.
Nie ustaliłem jeszcze dokładnej daty premiery, ale nastąpi to około godziny 13.00 BMT [GMT +1, czyli strefa czasowa Polski :)].

Niektórzy pytają mnie o PHP-Fusion Pro - komercyjną wersję PHP-Fusion opartą na wersji 6. Plany dotyczące jej wydania są jeszcze w bardzo wczesnym stadium i musimy jeszcze sporo zrobić zanim będziemy mogli zaczać pracę.
PHP-Fusion Pro będzie wydane na prywatnej licencji, w trakcie opracowywania której jest własnie Janmol. Premiera planowana jest na lipiec lub początek sierpnia. Nie mogę jeszcze udzielić żadych bliższych informacji, ale jeśli takowe się pojawią, na pewno będziecie o tym wiedzieć.

Póki co nasdzym celem jest ponowne wydanie PHP-Fusion i przystosowanie do v. 6 wszystkich modów i infusions. Wszystko to trochę potrwa i w miarę naszych możliwości będziemy dążyć do przyspieszenia tego procesu. Wracamy!

PHP-Fusion 6 SDK

Shaolin dnia 28 maja 2005 16:02 · 2 komentarze · 7377 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

@Digitanium: Tadadada! Już niedługo premiera PHP-Fusion 6, więc przygotowałem Infusion SDK! Infusions z wersji 5.x NIE będą działać w wersji 6 bez specjalnych przeróbek - wiem, że nie chce się Wam tego przystosowywać, ale, nie wiem jak Wy, ja jestem już przygotowany na na wydanie v. 6. W każdym razie jeśli potrzebujecie infusions działających w wersji 6, w dziale downloads dostępne są 3 przykładowe, dostosowane do PHP-Fusion 6 infusions - możecie bez obaw je pobrać i sprawdzić, co się zmieniło. Super, świetnie, doskonale!

PHP-Fusion v.6

Shaolin dnia 26 maja 2005 22:02 · 5 komentarzy · 7271 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

@Digitanium: Panie i panowie, mam przyjemność ogłosić powrót PHP-Fusion! Po trudnym miesiącu mam wrażenie, że zrobiłem więcej, niż było potrzeba, aby poprawić funkcjonowanie PHP-Fusion i wierzę, że warto było starać się, aby PHP-Fusion było jak najszybciej dostępne. Wersja 6 zostanie wydana 3 czerwca - planowaliśmy wprowadzić dwutygodniową fazę beta-testów, ale z powodu dość napiętego terminarza postanowiliśmy, że testy zostaną przeprowadzone przez team developerów.

PHP-Fusion 6 zostanie wydane na licencji GNU/GPL, co znaczy, że projekt pozostaje Open-Source. Będziesz mógł używać tej wersji do wszelakich zastosowań , jednak musisz umieścić w stopce informację "Powered by PHP-Fusion". Wiem, że nie zadowoli to ludzi, którzy chcą korzystać z PHP-Fusion komercyjnie, więc planujemy wydanie osobnej, komercyjnej wersji PHP-Fusion [na innej licencji]. PHP-Fusion Pro zostanie wydany w lipcu, będzie miał kilka funkcji niedostępnych w 'zwykłej' wersji. Wszyscy obecni posiadacze licencji PHP-Fusion zostaną poinformowani o szczegółach w chwili wydania PHP-Fusion Pro.

Chciałbym dodać, że nie byłem w stanie wprowadzić wszystkich proponowanych przez Was funkcji, jednak nie znaczy to, że nie zostaną one zaimplementowane. W lipcu lub w sierpniu wydany zostanie update, który zawierał będzie proponowane przez Was modyfikacje i funkcje. Możecie wciąż zgłaszać swoje pomysły na forum.

Wyścig z czasem...

Shaolin dnia 22 maja 2005 15:47 · 0 komentarzy · 6534 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

@Digitanium: Cześć. Najwyższy czas na jakieś newsy odnośnie v. 6, prawda? Prawie łamiemy sobie palce, aby upewnić się, że kod jest przejrzysty, a wszystko jest napisane tak, jak trzeba. Niestety, czeka nas teraz wyścig z czasem - za niecałe trzy tygodnie czeka mnie pięciodniowy pobyt w szpitalu - oznacza to, że albo musimy na razie wstrzymać prace nad nowymi funkcjami w PHP-Fusion, sprężyć się i wydać v. 6 w ciągu najbliższych 10 dni, albo poczekać z premierą do końca czerwca...

Ciągle mamy wiele do zrobienia - opracowanie licencji i dokumentów dystrybucyjnych, dopracować niektóre z funkcji itp. Jesteśmy zestresowani i niepokoimy się o datę premiery v. 6. Jednak zdrowie jest najważniejsze, jestem pewien, że mnie zrozumiecie. Miejmy nadzieję, że w ciągu następnych 48 godzin będziemy wiedzieć więcej. Dziękuję.

Nowi Super Admini na php-fusion.co.uk!

Shaolin dnia 19 maja 2005 15:11 · 3 komentarze · 6790 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

@Digitanium: Mam przyjemność ogłosić Wam, że Sheldon i Rayxen zostali właśnie mianowani Super Administratorami. Podjąłem taką decyzję głównie dlatego, że Rayxen i Sheldon tworzą bardzo zgrany team - Rayxen posiada bardzo dużą wiedzę i pomógł rozwiązać mnóstwo problemów, natomiast dzięki Sheldonowi wielu ludzi znalazło odpowiedni hosting [z jego pomocą wybrano serwery dla phpfusion-mods.com i beta-fusion.com].
Witamy na pokładzie!

PHP-Fusion 6 - update

Shaolin dnia 13 maja 2005 21:33 · 1 komentarz · 6817 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

@Digitanium: Prawie pewne jest, że PHP-Fusion v. 6 nie zostanie udostępnione szerszemu gronu odbiorców szybciej, niż za trzy tygodnie. Nie wydaliśmy jeszcze wersji Beta, poza tym musimy jeszcze uporać się z kilkoma skryptami - chcemy upewnić się, że wszystko jest zrobione tak, jak należy.
Ostatnią rzeczą, jaką chcę przypomnieć jest wydarzenie, jakie wstrząsnęło całą naszą społecznością przed miesiącem. Ważne, aby udało nam się zadowolić obie strony i uniknąć ewentualnych konfliktów.

Wiemy, że z niecierpliwością czekacie na premierę PHP-Fusion 6, ale nie możemy udostępnić go dopóki nie będziemy w 100% zadowoleni z efektów naszej pracy. Proszę, bądźcie cierpliwi. Dzięki.

Aktualizacja ukończona :]

Shaolin dnia 13 maja 2005 17:14 · 0 komentarzy · 7107 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

@Digitanium: Jak możecie zobaczyć na oficjalnej stronie PHP-Fusion, aktualizacja do v. 6 pomyślnie dobiegła końca. Co prawda wszystkie większe błędy zostały już wyeliminowane, ale nie oznacza to, że strona nie ma jakichkolwiek mniejszych - jeśli jakiś zauważycie, proszę, zgłoście to. Dziękuję za wsparcie.

Aktualizacja www.php-fusion.co.uk do wersji 6

zszywak dnia 12 maja 2005 20:34 · 3 komentarze · 7072 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

Szósta generacja PHP Fusion ukaże się online w ciagu najbliższych 48 godzin. To znaczy, że musimy zamknąć naszą stronę, żeby przenieść kilka plików i zająć się aktualizacją bazy danych. Dev Team bedzie testował naszą szósta wersję alfa jeszcze dzisaj. Proszę zauważyć, że wciąż mamy kawał pracy do zrobienia, zanim wersja beta zostanie przekazana naszemu, wcześniej wybranemu zespołowi beta. Jak zwykle - będziemy informować o postępach.

Digitanium
Jeśli chcecie zobaczyć, jak będzie wygladał Panel Admina w wersji 6.00 - kliknijcie TUTAJ

PHP-Fusion 6

Shaolin dnia 09 maja 2005 08:31 · 0 komentarzy · 7709 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

Kolejny tydzień ciężkiej pracy zaczyna powoli przynosić rezultaty. Team Developerów testował już wczesną wersję Alfa i większość popełnionych w niej błędów została już wykryta i zlikwidowana. Zajmuję się teraz usprawnianiem Panelu Admina - został on rozdzielony na cztery osobne strony, a Ustawienia zostały podzielone na kilka osobnych działów. Shedrock pracuje nad ikonami, które niewątpliwie sprawią, że Panel Admina będzie miał unikatowy wygląd. Całe szczęście, że nad grafikami pracuje osobna ekipa - te moje wyglądały fatalnie. Reszta ekipy Developerów pracuje nad wprowadzeniem do PHP-Fusion nowych idei.

Wielu użytkowników pytało mnie, czy upgrade z wersji v. 5.0 lub v.5.01 będzie możliwe - odpowiedź brzmi oczywiście tak. Opublikujemy też dokładny poradnik, jak tego dokonać, kiedy wydana zostanie wersja 6 [ok. końca maja]. Dziękujemy za cierpliwość i wsparcie.

Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl