ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoZarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Status prac nad PHP-Fusion v. 6

Shaolin dnia 02 maja 2005 15:55 · 0 komentarzy · 7067 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

@Digitanium: Cześć, mam nadzieję, że macie się dobrze :). Chcę tylko powiadomić was o obecnym statusie prac nad PHP-Fusion. Siedziałem nad przepisywaniem najważniejszych partii kodu przez ostatnie 5 dni i postanowiłem zmienić w nim wiele rzeczy. Skrypt instalatora został kompletnie przerobiony - teraz jest bardzo prosty, ale w zupełności wystarczy. Zmieniłem też system plików językowych i strukturę folderów [była zbyt podobna do systemu folderów w innym CMSie - wiecie o jaki system chodzi, jednak nie nazwę go, oczywiście nie świadczy to o mojej pogardzie dla tego systemu].
Nie martwcie się, aktualizacja z 5.01 będzie jak najbardziej możliwa, opublikujemy instrukcję jak tego dokonać, kiedy przyjdzie właściwa pora. Mam też nadzieję, że to środy uda nam się opublikować wersję Alfa, a potem w terminie dokończyć resztę wymaganej pracy.

Regulamin

Shaolin dnia 29 kwietnia 2005 15:44 · 5 komentarzy · 7385 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

W związku z nieprzestrzeganiem reglaminu strony przez niektórych użytkowników, postanowiłam przypomnieć, jakie zasady panują na forum oraz poinformować, że każdego, kto złamie regulamin czeka BAN. Całość regulaminu jest dostępna tutaj, natomiast w tym newsie przypominam tylko najważniejsze jego punkty. A więc:

Na forum obowiązują zasady netetykiety. Ze zwyczajowych przepisów netykiety największy nacisk kładziemy na:

- życzliwość i tolerancję dla poglądów innych Użytkowników
- kulturalny, staranny i precyzyjny język postów
- unikanie PISANIA WERSALAMI
- unikanie postów, które nic nie wnoszą merytorycznie do dyskusji.

Nazwy tematów powinny ułatwiać zrozumienie, o czym jest dany wątek oraz znajdować się w odpowiednim dziale. Należy też unikać dublowania postów. Przed założeniem nowego tematu należy skorzystać z opcji Szukaj, by upewnić się, że dany problem nie był już wcześniej poruszany. Ponadto obowiązkowe jest zamieszczenie w temacie posta charakterystyki problemu, niedopuszczalne jest wpisywanie tytułów typu: "Pomocy!!!", czy "Mam problem".


Posty niespełniające poniższych wymogów będą kasowane, a ich autorzy banowani!


/dodane przez Arox/
I na koniec bardzo istotna informacja: SHOUTBOX jest wewnętrznym komunikatorem społeczności PHP-Fusion, w którym wpisuje się wątki, uznawane jako komunikacja wewnętrzna. Dlatego też nie akceptujemy w nim pod żadnym pozorem zapytań natury technicznej, związanych bezpośrednio z działaniem php-fusion - od tego macie FORUM.

v. 6

Shaolin dnia 28 kwietnia 2005 15:13 · 0 komentarzy · 7323 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

@Digitanium: Jak można zobaczyć na stronie www.php-fusion.co.uk, lista nowych funkcji w wersji 5.02 została zamieniona na listę nowych funkcji dla wersji 6. Wciąż pracujemy, naszym głównym celem jest oczywiście wydanie nowej wersji PHP-Fusion przed końcem maja. Do tego czasu sporo jeszcze może się zmienić.

Rozumiem wasze zdenerwowanie tym, iż na razie nie można znikąd pobrać PHP-Fusion, ale proszę, nie pytajcie mnie wciąż o to - kiedy zdecyduję się opublikować nową wersję na pewno się o tym dowiecie. Dziękuję za Waszą cierpliwość i pamiętajcie - istnieje dużo innych CMSów :).

PHP-Fusion.co.uk online!

Shaolin dnia 26 kwietnia 2005 17:20 · 2 komentarze · 7925 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

@Digitanium: Po 5 dniach nieobecności jesteśmy znowu online, jednak ciągle trwają prace nad ponownym stworzeniem kodu. Nie pytajcie nas więc, kiedy znowu będzie można pobrać PHP-Fusion - download został przeze mnie dobrowolnie wstrzymany. Planujemy, by pod koniec maja 2005 wydać PHP-Fusion v. 6 (chociaż zastanawiam się też nad nazwą PHP-Fusion II). Do tego czasu strona www.php-fusion.co.uk będzie będzie działać tak, jak zawsze.

Apel

Shaolin dnia 25 kwietnia 2005 11:08 · 0 komentarzy · 7370 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

@Rayxen: Doszły do mnie słuchy, jakoby niektóry z użytkowników tego supportu atakowali e107 w komentarzach, wyrażając się o tym CMSie w niewłaściwy sposób, podobno były też przypadki floodowania.
Problem, który powstał po wybuchu afery z e107 jest teraz rozwiązywany i dyskusje nad nim powinny się już zakończyć.
Nie przyczyniajcie się do złego postrzegania społeczności PHP-Fusion przez innych.

Nowa Ekipa PHP-Fusion

Shaolin dnia 24 kwietnia 2005 12:07 · 3 komentarze · 7926 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

Prace nad rewrite'm kodu PHP-Fusion trwają. W tym czasie mamy przyjemność ogłosić powstanie Oficjalnego Teamu Developerów, grupy podobnej do Beta-Teamu. W jej skład wchodzą:

Oficjalny Team Developerów:
Digitanium, CrappoMan, evit, Janmol, KEFF, Rayxen, Shedrock & Sheldon.

Beta-Team:
Digitanium, CrappoMan, evit, Janmol, KEFF, Rayxen, Shedrock, Sheldon, helmuth, Sascha, ycl6, pRzemo, metaxy, SebaZ, sonar, ww.old i zszywak

Rolą Teamu Developerów będzie wprowadzanie do PHP-Fusion różnych innowacji, podczas gdy głównym zadaniem Beta-Teamu będzie wyłapywanie ewentualnych błędów. Mamy nadzieję, że dzięki tym zmianom PHP-Fusion stanie się lepszy i bardziej doskonały.

Gratulujemy szczególnie członkom ekipy CMS WEBSITE CREATOR PL i eXtreme fusion, którym udało się dostać do beta-team!

MOD DB

Shaolin dnia 18 kwietnia 2005 17:21 · 1 komentarz · 8028 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

@Digitanium: Proponowana data uruchomienia Mod DB została przełożona z powodu błędów, jakie wykryto oraz trudności napotkanych podczas użytkowania. Została również przedyskutowana możliwość założenia wielu Mods DB, po jednej na każdym supporcie - ma to zarówno swoje plusy jak i minusy, jednak prawdopodobnie będzie tylko jedna Baza MODów, za to wspomagająca wielojęzyczność. Przemawia za tym fakt, iż wszystkie MODy są wtedy w jednym miejscu, co było celem phpfusion-mods.com od początku istnienia serwisu.

Każdy MOD i jego opis będą dostępne w wybranym przez użytkownika języku, by mógł on bezproblemowo pobrać dany MOD oraz ewentualnie poprosić o pomoc na phpfusion-mods.com lub na stronie lokalnego supportu. Ma to swoje niedogodności, ale myślę, że wybraliśmy najlepsze rozwiązanie.

Ankiety nie tylko dla zarejestrowanych

Shaolin dnia 15 kwietnia 2005 16:54 · 1 komentarz · 8578 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

Na php-fusion.co.uk dostępny jest już jeden z najbardziej oczekiwanych dodatków dla PHP-Fusion - ankieta nie tylko dla zarejestrowanych. Nie pozwala ona głosować dwa razy z tego samego numeru IP, jednak przy zmiennym IP ankietę da się łatwo oszukać. W najbliższym czasie prawdopodobnie ankieta ta zostanie udoskonalona, aktualną wersją można pobrać [stąd] (IP Polls).

Nowe oficjalne supporty

Shaolin dnia 15 kwietnia 2005 16:45 · 1 komentarz · 7829 czytań · Drukuj · Facebook · Wykop

News dotyczący zakładania oficjalnych supportów, który ukazał się wczoraj na php-fusion.co.uk, przyniósł niesamowity odzew. Już dziś do listy supportów dołączyła Rosja (netck.ru) i Kanada (Lorkan Themes - phpfusion.org), niedługo powstanie również francuski support (www.phpfusion-france.com).

Do Digitanium napłyneło również wiele nowych Language Packów dla PHP-Fusion v. 5.01 - m.in. Włoski i Czeski, które niedługo zostaną dodane do oficjalnej dystrybucji PHP-Fusion.

Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl